URADNE URE DRUŠTVA

URADNE URE DRUŠTVA

Ime:     URADNE URE DRUŠTVA
  Predsednik:
Strokovni sodelavec:     041 573 319, tajnica Marjana, 031 214 681, blagajničarka Majda
Naslov:     URADNE URE DRUŠTVA
Telefon:
E-pošta:     pdajdovscina@pzs.si
Spletna stran:     www.pd-ajdovscina.si
  Uradne ure:     vsak četrtek od 16. do 18. ure

URADNE URE DRUŠTVA:

Uradne ure društva so

VSAK ČETRTEK OD 16. DO 18. URE

na sedežu društva Gregorčičeva ulica 20 Ajdovščina

V nujnih primerih lahko pokličete na tel:

041 573 319 - Marjana, tajnica

031 214 681 - Majda, blagajničarka