INFORMACIJE O čLANARINI

Informacije o članarini

Pridružite se nam, saj članstvo v PD omogoča številne prednosti in ugodnosti.

Tudi v  letu 2018 lahko članarino plačate samo na sedežu društva Grregorčičeva ulica 20 v Ajdovščini
(stara stavba občine)).

Članarino lahko poravnate v času uradnih ur, ki bodov mesecu januarju, februarju in marcu v:

SREDO OD 9. DO 11. URE IN

ČETRTEK OD 14. DO 18. URE

Od aprila naprej bodo uradne ure samo ob ČETRTKIH OD 16. DO 18. URE.

V posebnih okoliščinah lahko pokličete na štev. 031 214 681

Članarina traja od dneva plačila do 31. 1. naslednje leto.

Višina članarine je enaka kot v letu 2017

Članarino poravnajte čim prej, saj le tako lahko skozi celo leto koristite ugodnosti, ki vam jih prinaša članstvo:

- 50% pri prenočevanju v planinskih kočah, ki so članice PZS in različnimi popusti pri prenočevanju v tujini
 - različne vrste zavarovanj doma in v tujini
 - popusti pri različnih vrstah nakupov publikacij, opreme v športnih trgovinah, toplicah, prost vstop v Logarsko dolino, in še mnogo več...

Vse o članstvu in članarini najdete na spletni strani PZS .

Planinsko društvo Sekcija orientacistov Markacijski odsek Mladinski odsek Gospodarski odsek Vodniški odsek URADNE URE DRUŠTVA GRZ Slovenije, Postaja Tolmin, Skupina Ajdovščina Turnokolesarski odsek Odsek za varstvo gorske narave OBHODNICA 110 LET PD AJDOVŠČINA Informacije o članarini Novice Dogodki