INFORMACIJE O čLANARINI

Informacije o članarini

Pridružite se nam, saj članstvo v PD omogoča številne prednosti in ugodnosti.

V letu 2017, zaradi spremenjene davne zakonodaje,članarino lahko plačate samo na sedežu društva Grregorčičeva ulica 20 v Ajdovščini (plačilo na TIC-u ni več mogoče).

Uradne ure na društvu bodo v mesecu januarju, februarju in marcu v:

SREDO OD 9. DO 11. URE IN

ČETRTEK OD 14. DO 18. URE

Od aprila naprej bodo uradne ure samo ob ČETRTKIH OD 16. DO 18. URE.

V posebnih okoliščinah lahko pokličete na štev.. 041 573 319 in 031 214 681

Članarina traja od dneva plačila do 31. 1. naslednje leto.

Članarino poravnajte čim prej, saj le tako lahko skozi celo leto koristite ugodnosti, ki vam jih prinaša članstvo:

- 50% pri prenočevanju v planinskih kočah, ki so članice PZS in različnimi popusti pri prenočevanju v tujini
 - različne vrste zavarovanj doma in v tujini
 - popusti pri različnih vrstah nakupov publikacij, opreme v športnih trgovinah, toplicah, prost vstop v Logarsko dolino, in še mnogo več...

Vrsta članstva in cenik 2017

Prednosti, ugodnosti in popusti članstva v PD Ajdovščina

Postani član / podaljšaj članstvo

Zavarovanja v okviru članstva

Vse o članstvu in članarini najdete na spletni strani PZS .